KeresésKeresés
Keresés
Hu | En
Hu

En

Álláshirdetés - Építésvezető/Projektvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Kivitelezés alatt álló munkák irányítása, illetve a munkák előkészítése
  • Alvállalkozók helyszíni koordinálása
  • Megrendelői és alvállalkozói elszámolások, kimutatások készítése
  • Egyes projektelemek versenyeztetése
  • Ütemterv készítése, betartása, betartatása
  • Kapcsolattartás megrendelővel, tervezővel, műszaki ellenőrrel
  • Saját dolgozói létszám és alvállalkozók koordinálása, ellenőrzése, teljesítések igazolása
  • Koordinációs értekezletek lebonyolítása, megrendelői koordinációkon való aktív részvétel
  • Költségoldal folyamatos nyomon követése
  • Részvétel a munkák átadás-átvételében, a határidők pontos betartásával

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • megfelelő szakmai gyakorlat
  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • építőanyagok, építési technológiák ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (excel, word)
  • önálló munkavégzés
  • megbízhatóság, terhelhetőség, magabiztosság
  • jó kommunikációs készség
  • (B kategóriás jogosítvány)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • FMV jogosultság
  • Építőmérnöki diploma
  • Autocad ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú vállalati háttér
  • változatos munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos fejlődési, előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Műszaki előkészítő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Garage Kft., mihalyi.lili@garagekft.hu

Létrehozás időpontja: 2018-11-21 13:43:57
Utolsó módosítás időpontja: 2018-11-22 15:59:26
Beküldő: Tatai Mária
Megtekintések száma: 675
Rövid link: http://www.mek.hu/index.php?id=45007