KeresésKeresés
Keresés
Hu | En
Hu

En

Álláshirdetés - Építésvezető/Projektvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Kivitelezés alatt álló munkák irányítása, illetve a munkák előkészítése
  • Alvállalkozók helyszíni koordinálása
  • Megrendelői és alvállalkozói elszámolások, kimutatások készítése
  • Egyes projektelemek versenyeztetése
  • Ütemterv készítése, betartása, betartatása
  • Kapcsolattartás megrendelővel, tervezővel, műszaki ellenőrrel
  • Saját dolgozói létszám és alvállalkozók koordinálása, ellenőrzése, teljesítések igazolása
  • Koordinációs értekezletek lebonyolítása, megrendelői koordinációkon való aktív részvétel
  • Költségoldal folyamatos nyomon követése
  • Részvétel a munkák átadás-átvételében, a határidők pontos betartásával

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • megfelelő szakmai gyakorlat
  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • építőanyagok, építési technológiák ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (excel, word)
  • önálló munkavégzés
  • megbízhatóság, terhelhetőség, magabiztosság
  • jó kommunikációs készség
  • (B kategóriás jogosítvány)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • FMV jogosultság
  • Építőmérnöki diploma
  • Autocad ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú vállalati háttér
  • változatos munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos fejlődési, előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Műszaki előkészítő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Garage Kft., mihalyi.lili@garagekft.hu

Létrehozás időpontja: 2018-11-21 13:43:57
Utolsó módosítás időpontja: 2018-11-22 15:59:26
Beküldő: Tatai Mária
Megtekintések száma: 1069
Rövid link: http://www.mek.hu/index.php?id=45007

free youtube views
istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat nakliyat evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat eşya depolama istanbul nakliyat evden eve nakliyat