KeresésKeresés
Keresés
Hu | En
Hu

En

Álláshirdetés - Területi képviselő/ablak kereskedő szaktanácsadó Kelet-Magyarország

Feladatok:

  • Ablak kereskedők támogatása, mint legfontosabb feladat
  • Új partnerek szerzése
  • Vevők támogatása műszaki és kereskedelmi témákban
  • Rendszeres vevőlátogatások tervezése és végrehajtása kereskedőknél, gyártóknál, érdeklődőknél és piaci résztvevőknél
  • Reklamáció kezelés
  • Kereskedői és gyártói piaci elemzések összeállítása és oktatási intézkedések összeállítása
  • Piaci és versenytárs elemzések gyűjtése
  • Vevő látogatás jelentések készítése , belső információs rendszer aktualizálása, jelentések készítése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség, kereskedői ismeretekkel, ill. kereskedelmi végzettség, műszaki ismeretekkel. Ideális esetben felsőfokú végzettség szakmai gyakorlattal.
  • Értékesítési/szaktanácsadói tapasztalat, jelentős értékesítési hozzáállással, ideális esetben piaci kapcsolatokkal
  • Magyar és német nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói gyakorlat (Excell, Powerpoint, Word stb.)
  • „B“ kat. jogosítvány Kelet-Magyarországi, adott esetben Nyugat Magyarországi utazásokhoz
  • Budapest közeli lakóhely előnyös

Mi csapatjátékost keresünk, aki a sikeres csapatunkat erősíti, elkötelezettséggel és szenvedélyességgel partnereinket a termékeink tulajdonságairól meggyőzi.

Ajánlatunk:

Mi a teljesítménynek megfelelő jövedelmet, magas színvonalú IT támogatást, eszközöket a Home-Office-hoz és megfelelő szolgálati autót kínálunk. A megfelelő betanítás természetesen a mi feladatunk. Az Ön karrierjét különböző továbbképzési lehetőséggel támogatjuk. Kollégáink nyílt, közvetlen kapcsolatot biztosítanak Önnek, amely kölcsönös támogatáson és összetartáson alapul. A mielőbbi munkába állás elvárás.

Örömmel várjuk jelentkezését!

GEALAN Fenster-Systeme GmbH – Személyzeti részleg -
Hofer Str. 80 - D-95145 Oberkotzau
Telefon: + 49 9286 / 77-0   Fax: + 49 9286 / 77-2121
e-mail: personal@gealan.de

További információkkal szolgálhat Önnek A.Cak Úr (+49 9286-77 6150)

Létrehozás időpontja: 2019-04-24 21:32:39
Utolsó módosítás időpontja: 2019-04-24 21:34:58
Cimkék: állás, 2019, Gealan, ; Beküldő: Nagy Ibolya
Megtekintések száma: 294
Rövid link: http://www.mek.hu/index.php?id=45255