KeresésKeresés
Keresés
Hu | En
Hu

En

Építészmérnök álláshirdetés - Panelrehabilitáció

Cégünk elsősorban panel épületek energetikai korszerűsítésének állami pályáztatásával, önerős beruházások kezelésével, illetve a kivitelezések és pályázatok bonyolításával foglalkozik.

Újpesti irodánkba keresünk végzett építész hallgatót és/vagy É/É1 jogosultsággal rendelkező építészt megállapodás szerint teljes vagy részmunkaidőben.

I.) végzett Építész hallgató szembeni elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • ArchiCAD tervező program és MS Office magas szintű ismerete, gyors és pontos használata
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság
  • Gyors, precíz, pontos munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Kreativitás

Feladatai lennének:

  • Panel épületek helyszíni felmérése
  • Felmérések digitalizálása (alaprajzok, homlokzatok, lakástípusok, nyílászáró konszignációk, stb.)
  • Mennyiségek számítása
  • Árazatlan költségvetés összeállítása
  • 3D modellezés – színezési tervek készítése
  • Egyéb, a pályáztatást ill. kivitelezést elősegítő munkák

Előny, de nem feltétel:

  • Építész szakmai tapasztalat
  • Felmérésben, műszaki előkészítésben, mennyiségi számítások elvégzésében való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Adobe Photoshop program haladó szintű ismerete
  • Artlantis Studio vagy egyéb 3D modellező, látványtervező program haladó szintű ismerete

II.) É vagy É1 jogosultsággal rendelkező Építészmérnök szembeni elvárások:

  • Építész kollégák munkavégzésének tervezői felügyelete
  • ÉTDR rendszer használata, engedélyes ügyek vitele

  • Műszaki ellenőri jogosultság

Amit Cégünk kínál Önöknek:

  • Fiatalos csapat
  • Családias munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem

Amennyiben magára ismert, küldje részletes, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és fizetési igényét a következő e-mail címre: panelrehabilitacio@gmail.com

Létrehozás időpontja: 2018-10-04 22:18:50
Utolsó módosítás időpontja: 2018-10-04 22:23:16
Beküldő: Jurinyi Amarilla
Megtekintések száma: 1029
Rövid link: http://www.mek.hu/index.php?id=44920