KeresésKeresés
Keresés
Hu | En
Hu

En

Építészmérnök álláshirdetés - Panelrehabilitáció

Cégünk elsősorban panel épületek energetikai korszerűsítésének állami pályáztatásával, önerős beruházások kezelésével, illetve a kivitelezések és pályázatok bonyolításával foglalkozik.

Újpesti irodánkba keresünk végzett építész hallgatót és/vagy É/É1 jogosultsággal rendelkező építészt megállapodás szerint teljes vagy részmunkaidőben.

I.) végzett Építész hallgató szembeni elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • ArchiCAD tervező program és MS Office magas szintű ismerete, gyors és pontos használata
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság
  • Gyors, precíz, pontos munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Kreativitás

Feladatai lennének:

  • Panel épületek helyszíni felmérése
  • Felmérések digitalizálása (alaprajzok, homlokzatok, lakástípusok, nyílászáró konszignációk, stb.)
  • Mennyiségek számítása
  • Árazatlan költségvetés összeállítása
  • 3D modellezés – színezési tervek készítése
  • Egyéb, a pályáztatást ill. kivitelezést elősegítő munkák

Előny, de nem feltétel:

  • Építész szakmai tapasztalat
  • Felmérésben, műszaki előkészítésben, mennyiségi számítások elvégzésében való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Adobe Photoshop program haladó szintű ismerete
  • Artlantis Studio vagy egyéb 3D modellező, látványtervező program haladó szintű ismerete

II.) É vagy É1 jogosultsággal rendelkező Építészmérnök szembeni elvárások:

  • Építész kollégák munkavégzésének tervezői felügyelete
  • ÉTDR rendszer használata, engedélyes ügyek vitele

  • Műszaki ellenőri jogosultság

Amit Cégünk kínál Önöknek:

  • Fiatalos csapat
  • Családias munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem

Amennyiben magára ismert, küldje részletes, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és fizetési igényét a következő e-mail címre: panelrehabilitacio@gmail.com

Létrehozás időpontja: 2018-10-04 22:18:50
Utolsó módosítás időpontja: 2018-10-04 22:23:16
Beküldő: Jurinyi Amarilla
Megtekintések száma: 1435
Rövid link: http://www.mek.hu/index.php?id=44920

free youtube views
istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat nakliyat evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat eşya depolama istanbul nakliyat evden eve nakliyat