KeresésKeresés
Keresés
Hu | En
Hu

En

Profil konzulens mérnök

  • Fontos, hogy munkád eredményeként széles körben ismerjék és alkalmazzák kiemelkedő minőségű műszaki megoldásainkat Magyarországon?
  • Képes vagy hosszú távú szakmai kapcsolatokat építeni?
  • Szereted követni a legújabb műszaki innovációkat?
  • Szívesen átadod a tudásod másoknak is?

A nemzetközi piacokon is elismert Lindab
Profil konzulens mérnök munkatársat keres.

A svéd érdekeltségű, több mint 50 év óta fejlődő, tőzsdére bevezetett Lindab cégcsoport magas minőségű légtechnikai rendszerekhez és könnyűszerkezetes épületekhez fejleszt, gyárt és értékesít svédacél termékeket és összetett megoldásokat - mind az ipari mind a lakossági piac számára.
A termékeket magas minőség, könnyű összeállíthatóság, energia hatékonyság és a környezetre gyakorolt minimális hatás jellemzi, amelyek tervezését, értékesítését és beépítését magas színvonalú szolgáltatásokkal segítjük.

A biatorbágyi telephelyen gyártási tevékenységet is folytató magyarországi leányvállalat oktatási és fejlesztési csoportjába keressük az új munkatársat. Legfontosabb feladata a külső tervezőirodák és egyéb szakmai partnerek támogatása - a Lindab Profil megoldásaira és termékeire vonatkozó piaci igény generálása céljából (svéd acéllemezből készült komplett csarnok rendszerek, ill. tető- és falburkolatok, ereszcsatornák lakossági tetőprofilok).

Szeretnéd szakmai ambícióddal és professzionális hozzáállásoddal támogatni csapatunkat?
Itt a legjobb alkalom, hogy jelentkezz hozzánk!

Feladatok
•    aktív kapcsolattartás külső tervezőkkel, beruházókkal, illetve kapcsolatfelvétel új partnerekkel
      o    tájékoztatásuk az új műszaki fejlesztésekről, lehetőségekről, illetve szabványokról, rendeletekről
      o    támogatásuk az éppen aktuális tervezői feladataik Lindab termékekkel történő megoldásában
•    tervezői szoftverek fejlesztéseinek folyamatos nyomon követése, a szoftverek felhasználóinak tájékoztatása és oktatása
•    kapcsolattartás oktatási intézményekkel (egyetemek, szakközépiskolák) és szakmai szövetségekkel (pl. Magyar Mérnöki Kamara, Magyar Építész Kamara) – a műszaki fejlődés irányainak folyamatos követése céljából
•    kapcsolattartás minősítő intézetekkel a Lindab által gyártott és forgalmazott termékek minősítéseinek naprakészen tartása céljából
•    a vállalati honlap szakmai anyagokkal, hírekkel való feltöltése, szakmai folyóiratokban megjelenő szakcikkek előkészítése, szakmai termékbemutatók prezentációs anyagainak és katalógusainak előkészítése – a marketing területtel együttműködve
•    kapcsolattartás a svédországi Building Products és Building Solutions termékmenedzsmenttel, továbbképzéseken való részvétel, belső oktatások megtartása

Akit keresünk
•    Felsőfokú magasépítő mérnöki vagy építészmérnöki végzettséggel rendelkezik
•    Minimum 3 éves szakmai tapasztalatra tett szert építőipari tervezési, kivitelezési területen
•    Ismeri az AutoCAD, Revit, ArchiCAD alkalmazásokat
•    Magabiztos angol nyelvtudással bír írásban és szóban
•    Felhasználói szinten alkalmazza az MS Office-t
•    B típusú jogosítvánnyal rendelkezik
•    Képes a külső szakmai partnerek érdeklődését felkelteni és jó együttműködést kialakítani velük
•    Erős kíváncsiság fűti a legújabb szakmai fejlesztések, műszaki innovációk megismerése iránt
•    Fejlett kommunikációs és előadói képességekkel bír
•    Rendszerszemlélet és tervezettség jellemzi a munkáját
•    Önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes

Amit kínálunk
•    versenyképes juttatási csomag
•    céges autó korlátlan használata
•    laptop és mobiltelefon használat
•    szakmai fejlődés és képzés támogatása (külföldön is)
•    kamarai tagság támogatás
•    önálló munkakör, felelősségteljes feladatok
•    képzett és motivált dinamikus csapat
•    kiszámítható, tervezhető munkavégzés
•    modern irodai környezet

Miért Téged válasszunk?  Az alábbi linkre kattintva jelentkezhetsz a kiválasztást kezelő humán tanácsadó partnerünknél!

Létrehozás időpontja: 2015-06-09 17:59:41
Utolsó módosítás időpontja: 2015-06-10 13:20:22
Cimkék: Lindab; Beküldő: Tatai Mária
Megtekintések száma: 4459
Rövid link: http://www.mek.hu/index.php?id=42868