KeresésKeresés
Keresés
Hu | En
Hu

En

Liget Budapest építészeti tervpályázat - Új Nemzeti Galéria és Ludwig Múzeum - eredménye

1. díj

Sejima and Nishizawa and Associates (SANAA)
Building Energy – Matthias Schuler – Transsolar; Electrical – Phillip Oehlmann – ib Schwarz; Structure – Mutsuro Sasaki – SAPS; Building
Service – Willy Wultz – ZWP; Landscape – Mio Watanabe – Mio Watanabe Office; Architect – Kazuyo Sejima and Ryue Nishizawa – SANAA

Kapcsolódó fájlok: Pályázati anyag | Műszaki leírás

1. díj

Snøhetta
Team member Landscape architecture – Oyvind B. Larsen – BGKI BollingerGrohmann + Florian Kosche AS; Sustainability tech engieer –
Thomas Auer – Transsolar; Project Ledaer – Sigrun Aunan – Snhetta Oslo AS; Building services engineer – Stephanie Fulton – Arup; Team
member architecture – Krisitan Edwards – Snhetta Oslo AS; Project engineer ñ building services – Riccardo Zara – Arup; Team member –
Aleksander Novak – Snhetta Oslo AS; Structural engineer – MathiasStracke – BGKI BollingerGrohmann + Florian Kosche AS; Desgin Leader
– Kjetil T. Thorsen – Snohetta AS; Lead engineer ñ building services – Andrew Lerpiniere – Arup; Team member archtecture – Markus Schwarz
– Snhetta Oslo AS; Building services engineer – Chris Eliades – Arup; Team member – Morten Ludviksen – Snhetta Oslo AS

Kapcsolódó fájlok: Pályázati anyag | Műszaki leírás

2. díj

Nieto Sobejano Arquitectos S.L.P.
Architect – Pablo Menendez – Nieto Sobejano Arquitectos GmbH; Architect – Pablo Gomez – Nieto Sobejano Arquitectos GmbH; Principal
in Charge – Enrique Sobejano – Nieto Sobejano Arquitectos GmbH; Architect – Rita Almeida – Nieto Sobejano Arquitectos GmbH;
Architect – Lorna Hughes – Nieto Sobejano Arquitectos GmbH; Architect – Zsofia Mester – Nieto Sobejano Arquitectos GmbH; Architect –
Selina Feduchi – Nieto Sobejano Arquitectos GmbH; Lead Architect – Patricia Grande Andueza – Nieto Sobejano Arquitectos GmbH

Kapcsolódó fájlok: Pályázati anyag | Műszaki leírás

2. díj

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Építészmérnöki Kar
Visualization chief designer – Adam Vesztergom – Arch Studio Ltd.; Architect designer – David Torok – DMB Architects Atelier; Architect
Associate – Peter Szabo – Budapest University of Technology and Economics; Visualization associate – Balazs Orley – Arch Studio Ltd.; Architect
designer – Zita Pelle – Budapest University of Technology and Economics; Architect Associate – Miklos Vannay DLA – Budapest University
of Technology and Economics; Text – Krisztina Somogyi – Budapest University of Technology and Economics; Building Energy specialist
– Zoltan Magyar – Budapest University of Technology and Economics; Architect chief designer – Mihaly Balazs DLA – Balazs Mihaly
Epitesz Muterme; Architect Associate – Bence Torok – Budapest University of Technology and Economics; Landscape architect – Barnabas
Szakacs – Leptek Terv Landscape Architects; Architect designer – Marton Nagy DLA – DMB Architects Atelier; Architect Associate – Balazs
Kemes – Budapest University of Technology and Economics; Visualization associate – Anett Farkas – Arch Studio Ltd.; Architect associate –
Tamas Karacsony – Budapest University of Technology and Economics; Architect Associate – Melinda Borsos – Budapest University of Technology
and Economics; Architect designer – Peter Kronavetter – Budapest University of Technology and Economics; Structural chief designer
– Akos Medek – Budapest University of Technology and Economics; Museum technologist – Zsolt Vasaros DLA – Budapest University of
Technology and Economics; Building services engineer – Janos Viczai – Temesvari Engineering Ltd.; Architect designer – Balazs Falvai DLA
– DMB Architects Atelier; Architect Associate – Eszter Mihaly – Budapest University of Technology and Economics

Kapcsolódó fájlok: Pályázati anyag | Műszaki leírás



Tartalmi és formai követelményeket nem teljesítő pályamű:

Zoboki-Demeter & Associates Architects; Aflanumerikus kód: LXF4PWKE; Számkód: 9764
Visualization – Lorincz Aron – Lorincz Aron; Design Architect – Csiszer Andras – Zoboki-Demeter & Associates Architects; Architect – Besey
Judit – Zoboki-Demeter & Associates Architects; Independent museum curator – Dr. Barkoczi Istvan – Dr. Barkoczi Istvan; Landscape architect
– Mohacsi Sandor – s73 Kft.; Museum expert – Martin Fritz – Martin Fritz; Project Architect – Olah Eva – Zoboki-Demeter & Associates Architects;
Architect – Mayer Brigitta – Zoboki-Demeter & Associates Architects; Architect – Demeter Nora – Demeter Nora; Architect – Marton
Annamria – Zoboki-Demeter & Associates Architects; Museum expert – Vitush Weh – Vitush Weh; Lead Design Architect – Zoboki Gabor DLA
habil – Zoboki-Demeter & Associates Architects


Rangsorolás nélküli meg hívási díjban részesített pályázók:

Davis Brody Bond Architects and Planners, Földes Architects, Buro Happold Engineering, Ken Smith Landscape Architect.
Partner – Steven Davis – Davis Brody Bond; Partner – Laszlo Foldes – Foldes Architect
Kapcsolódó fájlok: Pályázati anyag | Műszaki leírás

David Chipperfield Architects
Building services chief engineer – Nigel Tonks – Arup; Building energy specialist – Timo Sengewald – Arup; Architect chief designer – Alexander
Schwarz – David Chipperfield Architects Gesellschaft von Architekten mbH; Landscape architect – Peter Wirtz – Wirtz International;
Structural chief designer – Eva Hinkers – Arup; Electrical chief engineer – Michael Brueggenkamp – Arup; Architect chief designer – David
Chipperfield – David Chipperfield Architects Gesellschaft von Architekten mbH; Museum technologist – Martin Joensson – Museumstechnik
; Architect designer – Annette Flohrschuetz – David Chipperfield Architects Gesellschaft von Architekten mbH

Kapcsolódó fájlok: Pályázati anyag | Műszaki leírás

gmp International GmbH Architects and Engineers, Leonhardt, Andrae und Partner Beratende Ingenieure VBI AG, ZWP Ingenieur-AG, bogner.cc KG
Building Service Engineer – M. Sc. Bruno Lupulescu – ZWP Ingenieur-AG; Architect Chief Designer – Dipl.-Ing. Hubert Nienhoff – gmp
International GmbH architects and engineers; Landscape Architect – Grad. Dip. LA CMLI Stefan Vesligaj-Klose – gmp International GmbH
architects and engineers; Museum Technologist – Dr. Dieter Bogner – bogner.cc KG; Structural Designer – Dipl.-Ing. Civil Engineer Stefan
Scheidmann – Leonhardt Andrae und Partner Beratende Ingenieure VBI GmbH; Architect Chief Designer – Prof. Dr.-Ing. h.c. Volkwin Marg
– gmp International GmbH architects and engineers; Building Energy Specialist – Dipl.-Physicist Dipl.-Ing. Alfred Wallau – ZWP Ingenieur-
AG; Architect Chief Designer – Dipl.-Ing. Kristian Spencker – gmp International GmbH architects and engineers; Structural Chief Designer
– Dipl.-Ing. Civil Engineer Markus Maier – Leonhardt Andrae und Partner Beratende Ingenieure VBI GmbH

Kapcsolódó fájlok: Pályázati anyag | Műszaki leírás

Mecanoo
Creative Director – Francine Houben – Mecanoo; Associated Architect – Rodrigo Louro Flor – Mecanoo;
Project Director – Nuno Fontarra – Mecanoo

Kapcsolódó fájlok: Pályázati anyag | Műszaki leírás

Henning Larsen Architects, Arup Engineering, Gallagher and Associates,
Transsolar Energietechnik GmbH, MAN MADE LAND Bohne Lundqvist Mellier GbR

Kapcsolódó fájlok: Pályázati anyag | Műszaki leírás


Létrehozás időpontja: 2015-05-16 14:16:06
Utolsó módosítás időpontja: 2015-05-16 15:38:34
Cimkék: liget, budapest, pályázat; Beküldő: Eltér István
Megtekintések száma: 6357
Rövid link: http://www.mek.hu/index.php?id=42815

free youtube views
istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat nakliyat evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat eşya depolama istanbul nakliyat evden eve nakliyat