KeresésKeresés
Keresés
Hu | En
Hu

En

MÉSZ - Gondnoki állás pályázat

A Magyar Építőművészek Szövetsége pályázatot hirdet az Ötpacsirta utcai székházának gondnoki állásának betöltésére

Az alkalmazotti jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony – 3 hónap próbaidővel

Foglalkoztatás jellege:

Rész munkaidő (4-6 óra)

A munkavégzés helye:

Budapest, 1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: a székház működőképességének biztosítása (fűtési rendszer, tűzjelzők, riasztók felügyelete)

  • reggeli portaszolgálat
  • apró műszaki hibajavítási-szerelési feladatok ellátása vagy profi szerelők kihívása
  • udvar, járda rendben tartása
  • kézbesítés
  • rendezvényekkel járó feladatok (installáció felállítás, esetleges ügyelet ellátása)

Akit keresünk:

  • Legyen büntetlen előéletű, leinformálható, megbízható, rugalmas férfi kolléga
  • akár friss nyugdíjas személyében is
  • középfokú képesítéssel
  • és alapfokú számítógépes ismerettel
  • Rendelkezzen javítási, karbantartási és kertgondozási munkában tapasztalatokkal
  • és jó problémamegoldó képességgel
  • Végezze munkáját becsületesen és precízen!

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú alkalmazotti munka
  • Rugalmas feladatkör
  • Fizetésen kívüli juttatások

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázatra személyes lehet jelentkezni, 2017. augusztus 7-ig, elektronikusan a titkar@meszorg.hu e-mail címre, vagy a 06(70) 614-9485 telefonszámon.

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. augusztus 22.

Létrehozás időpontja: 2017-07-05 08:17:30
Utolsó módosítás időpontja: 2017-07-07 15:11:22
Beküldő: Dér Andrea
Megtekintések száma: 388
Rövid link: http://www.mek.hu/index.php?id=44171