KeresésKeresés
Keresés
Hu | En
Hu

En

Műszaki előkészítő - Álláshirdetés

Egy osztrák multinacionális építőipari partnerünk számára keresünk most új munkatársat. Legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel rendelkezik és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával.

5 üzletáguk közül, most a SZERKEZETÉPÍTÉSRE specializálódott csapatot szeretnénk bővíteni:
MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ
Pályakezdők jelentkezését is várjuk, mivel megfelelő szakmai támogatással biztosítják a betanulást!
A napi munka során ipari,- mezőgazdasági csarnokok és bolthálózatok vázszerkezeteinek rejtelmeibe tanulhat bele.

Feladatok:

  • Árajánlatok műszaki tartalmának kidolgozása, kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Projekttervek koordinálása, összeállítása,
  • Vázszerkezetek gyártmányterveinek koordinálása, tervezőkkel és gyáregységekkel való kapcsolattartás,
  • Utókalkulációk készítése, megvalósult műszaki tartalom ellenőrzése,
  • Aktív részvétel a szerkezetépítési üzletág napi munkájában.

Elvárások:

  • Felsőfokú építőmérnöki/ építészmérnöki végzettség (szerkezetépítési, vagy magasépítési szakirány),
  • MS Office (elsősorban Excel) stabil, felhasználói szintű ismerete,
  • Angol és/ vagy német nyelvtudás.

Munkavégzés helye: Budapest déli határa (céges buszjárat, vagy bejárási támogatás 15Ft/km)

Bővebb információ és kontakt: bolvari.barbara@bap.hu

Létrehozás időpontja: 2018-09-20 11:54:15
Utolsó módosítás időpontja: 2018-09-20 11:55:50
Beküldő: Tatai Mária
Megtekintések száma: 1421
Rövid link: http://www.mek.hu/index.php?id=44895

free youtube views
istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat nakliyat evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat eşya depolama istanbul nakliyat evden eve nakliyat