KeresésKeresés
Keresés
Hu | En
Hu

En

Műszaki előkészítő - Álláshirdetés

Egy osztrák multinacionális építőipari partnerünk számára keresünk most új munkatársat. Legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel rendelkezik és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával.

5 üzletáguk közül, most a SZERKEZETÉPÍTÉSRE specializálódott csapatot szeretnénk bővíteni:
MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ
Pályakezdők jelentkezését is várjuk, mivel megfelelő szakmai támogatással biztosítják a betanulást!
A napi munka során ipari,- mezőgazdasági csarnokok és bolthálózatok vázszerkezeteinek rejtelmeibe tanulhat bele.

Feladatok:

  • Árajánlatok műszaki tartalmának kidolgozása, kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Projekttervek koordinálása, összeállítása,
  • Vázszerkezetek gyártmányterveinek koordinálása, tervezőkkel és gyáregységekkel való kapcsolattartás,
  • Utókalkulációk készítése, megvalósult műszaki tartalom ellenőrzése,
  • Aktív részvétel a szerkezetépítési üzletág napi munkájában.

Elvárások:

  • Felsőfokú építőmérnöki/ építészmérnöki végzettség (szerkezetépítési, vagy magasépítési szakirány),
  • MS Office (elsősorban Excel) stabil, felhasználói szintű ismerete,
  • Angol és/ vagy német nyelvtudás.

Munkavégzés helye: Budapest déli határa (céges buszjárat, vagy bejárási támogatás 15Ft/km)

Bővebb információ és kontakt: bolvari.barbara@bap.hu

Létrehozás időpontja: 2018-09-20 11:54:15
Utolsó módosítás időpontja: 2018-09-20 11:55:50
Beküldő: Tatai Mária
Megtekintések száma: 997
Rövid link: http://www.mek.hu/index.php?id=44895