KeresésKeresés
Keresés
Hu | En
Hu

En

Ügyvédjelölti álláshirdetés

A Gáts Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres.

Feladatok:

  • szerződések, beadványok, jogi vélemények előkészítése
  • építési-, ingatlanjogi iratok szerkesztése
  • peres- és nemperes képviselet ellátása
  • elektronikus kapcsolattartás a bíróságokkal, e-per rendszer használata
  • ügyfelekkel kapcsolattartás
  • cikkek, előadások háttéranyagának feltárása
  • Jog-CRM, Jogtár, ÉTDR, E-napló, Takarnet rendszer, Cégkapu ismerete, használata

Elvárások:

  • aktív, felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • ügy-és ügyfélközpontúság
  • terhelhetőség, szakmai elkötelezettség
  • jó problémamegoldó képesség
  • megbízhatóság
  • felelősségteljes önálló munkavégzés
  • szakmai érdeklődés

Előnyt jelent:

  • legalább egy éves ügyvédjelölti tapasztalat
  • ’B’ kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívás és tapasztalatszerzés
  • akár hosszútávú együttműködés szakvizsgát követően
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos, sokszínű munka
  • korszerű munkakörnyezet
  • szakmai konferenciák díjmentes látogatása
  • mobiltelefon biztosítása, utazási költségtérítés
  • vidéki jelentkező számára átmenetileg a szállás is megoldható

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 3. kerület

Munkaidő:

  • főállás

Munkáltató, cég:

  • Gáts Ügyvédi Iroda

Fizetés:

  • megegyezés szerint

Kapcsolattartó:

  • Dr. Gáts Andrea

  • A részletes szakmai önéletrajzot, motivációs levelet fizetési igény megjelölésével a titkarsag@gatsugyved.hu e-mail címre várjuk.
  • Azonnali munkakezdés.

Jelentkezési határidő:

  • legkésőbb 2017. szeptember 18-ig

Létrehozás időpontja: 2017-09-11 15:05:30
Utolsó módosítás időpontja: 2017-09-11 15:10:59
Beküldő: Ulrich Tamás
Megtekintések száma: 259
Rövid link: http://www.mek.hu/index.php?id=44247