2020. június 11-én elhunyt Pirk Ambrus táj- és kertépítő művész, Szentendre volt főkertésze, a Műemléki Albizottság egykori tagja, akit 2014-ben Pro Urbe Díjjal ismert el a város. Fájó szívvel búcsúznak tőle: szerető családja, barátai és tisztelői.
2026.06.24 | Aktuális | MÉK hírek
2026.06.24 | Építészet | Hazai szakmai hírek
2026.06.24 | Építészet | In memoriam
2026.06.23 | Aktuális | Eredeti tervezői felhívás
Legfrissebb tartalmak megtekintése