KeresésKeresés
Keresés
Hu | En
Hu

En

X. Épitész Regatta 2016 és X. Architect Regatta 2016

Kitűnő időjárási viszonyok között, végig napsütéses, misztrálos időben, augusztus végén került megrendezésre a jubileumi építész regatta, amelyen rekord létszámú, 12 hajóindult.

A kiinduló pont ebben az évben is a közép-adriai Biograd na Moru – Tengerfehérvár volt. A horvát nemességgel kötött "pactaconventa" alapján ebben a városban koronázták horvát királlyá Könyves Kálmánt 1102 évben.

A hatnapos versenyen a Biograd – Rogoznica - Trogir – Bol – Maslinica-Tribjun – Biograd útvonalon, napi 30 – 40 tengeri mérföld távon futottak a hajók.

A magyar építészek mellett az ACE SAILING TEAM – Európai Építész Tanács egy nemzetközi legénységgel, a stuttgarti Kerstern Schagemann építész kapitány, Ruth Schagemann, Sara Van Rompaey belga, Idrek Nark észt és Angela Kovacs, Maros megyei építészkamara elnök asszonya, Daniel Fügenschuh osztrák és Bordás András a MÉK Külügyi bizottságának tagja vett részt a versenyben.

I. helyezett az FBI – ALTERRA STUDIO csapat, Takács Viktor kapitánnyal, Fernezelyi Gergely, Brósz Zsigmond, dr. Mózes Mikós, Olbert Krisztián, dr. Tapolczai Nóra, Varga Koritán Krisztián legénységgel.

II. helyezett a SZÍV és POHÁR csapat, Zsoldos Lehel kapitánnyal, Csontos Györgyi, Galántai György, Gregus Ákos, Kecskés Barbara, Patay Ágnes és Ulrich Péter legénységgel.

III. helyezett az ART-TOUR csapat, Nikl István kapitánnyal, Kadleczovits Éva, Kelecsényi Gergely, Kelecsényi Dóri, Kovács Csaba, Nagy Csaba, Nagy Csenge, Nikl András legénységgel.

IV. helyezett a TEAMPANNON csapat, Noll Tamás kapitány, Bozóki Mariann, Erdélyi Zsóka, Harkaran Sign Bedi, Kálmán Ernő, Noll Ákos legénységgel.

V. helyezett az ACE SAILING TEAM csapat, Kerstern Schagemann kapitány, Ruth Schagemann, Sara  Van Rompaey, Idrek Nark, Angela Kovacs, Daniel Fügenschuh, Bordás András legénységgel

VI. helyezett a G3 csapat, Anschau Péter kapitány, Benkei Sándor, Gárdai Gábor, Görhöny Levente, Horváth Attila, Horváth Gergely, Ságodi Attila legénységgel.

VII. helyezett a MECSEK csapat, Szoják Balázs kapitány, Dévényi Sándor, Koppány Előd, Masszi Domonkos, Szögi Tamás, Táncos Tamás legénységgel.

VIII. helyezet a SZÉLVEZET csapata, Cséfán Illés kapitány, Darvai Vilmos, Hajdú István, Illinger András, dr. Kamarás Géza, Kovács Szabolcs, dr. Markó Zoltán legénységgel.

IX. helyezett BLAUMONTAG csapat, Sárközi Csaba kapitány, Botka Ferenc, Halász Gábor, Kotsis Gergő, Szakonyi Gábor legénységgel.

X. helyezett a SZÉLMÍVES csapat, Kőmíves Szabolcs kapitány, Bakó Attila, Császár Imre, Házkötő György, Károlyi Gábor, Papp Katalin, Szentgyörgyi Diana legénységgel.

XI. helyezett a VIZIKAKUKK csapat, Unk János kapitány, Gálbory Kata, Süli András, Vass Katalin, Unk János Ágoston, Unk Emilia legénységgel.

XII. helyezet a HANZA csapat, Bhöm Zoltán kapitány, Benkő Ákos, Böhm Silvia, Kotsis István legénységgel.

Noll Tamás
ADRIA ÉPÍTÉSZ REGATTA
Versenyszervező

Letölthető dokumentumok:

Adria


Létrehozás időpontja: 2016-09-05 12:53:40
Utolsó módosítás időpontja: 2016-09-21 15:14:29

Megtekintések száma: 7970
Rövid link: https://mek.hu/index.php?id=43651

PDKS elitbahis http://www.escortbayanlariz.net http://www.sahipleniyorum.com 100 tl deneme bonusu veren siteler airsoft malzemeleri