KeresésKeresés
Keresés
Hu | En
Hu

En

A MÉK pénzügyi ügyintézői álláshírdetés

A Magyar Építész Kamara pályázatot hirdet pénzügyi ügyintézői munkakör betöltésére.

A munkavégzés helye 1088 Budapest, Ötpacsirta u. 2.

Ellátandó feladatok

A Magyar Építész Kamara Titkárságán:

  • bejövő számlák kontírozása, kezelése
  • kimenő számlák kiállítása, archiválása
  • banki átutalások intézése
  • kimutatások készítése
  • a pénzügyi feladatokkal kapcsolatos nyilvántartások vezetése
  • pályázatok elszámolásában történő közreműködés
  • házipénztár kezelése
  • munkaügy (dolgozók adatainak nyilvántartása; jelenléti ív és szabadság nyilvántartása)
  • külsős könyvelő munkájának támogatása

Pályázati követelmények

  • legalább középfokú pénzügyi végzettség
  • pénzügyi területen szerzett min. 5 éves gyakorlat
  • magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség, ugyanakkor együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel
  • 3 hónap próbaidő vállalása

Szükséges nyelvtudás

  • nem igényel nyelvtudást

Az elbírálásnál előny jelent

  • pénzügyi felsőfokú végzettség
  • könyvelői végzettség
  • köztestületnél szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • részmunkaidős, határozatlan idejű állás
  • béren kívüli juttatások
  • könnyen megközelíthető iroda

Jelentkezési határidő: 2018. március 10.

A munkakör legkorábban március 19-től tölthető be.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy a fizetési igény megjelölésével az allas@mek.hu címre küldje el szakmai önéletrajzát, motivációs levelét és a végzettségeit igazoló dokumentumokat .pdf formátumban.

Létrehozás időpontja: 2018-03-06 17:29:10
Utolsó módosítás időpontja: 2018-03-06 17:32:09
Beküldő: Kovács Zsófia, Ulrich Tamás
Megtekintések száma: 774
Rövid link: http://www.mek.hu/index.php?id=44590